degazatorius

DEGAZAVIMO SISTEMA SERVITEC

Šildymo sistemos vandenyje gausu ištirpusių dujų, kurios daro vandenį „gyvą“. Vandenyje, kuriame ištirpęs oras ir dujos, vyksta įvairūs procesai, gyvena mikroorganizmai, ko pasekoje sistema pasidengia dumbliais, užsiteršia purvo sluoksniu.

Dujų arba oro sankaupos prietaisuose trikdo veikimą, atsiranda triukšmas.

Vandens degazacija – dalinis arba visiškas vandenyje ištirpusių dujų pašalinimas.

  • Degazavimo sistema pajungiama prie uždaros šildymo sistemos ir paliekama 24 valandoms ir daugiau, kol iš vandens pašalinamas oras ir dujos.
  • Galimybė užpildyti ar papildyti šildymo ar vėsinimo sistemą, iš karto išvalant vandenį nuo dujų, neleidžiant joms patekti į sistemą.
    KVIEČIAME UŽSISAKYTI DEGAZAVIMO PASLAUGĄ UŽ 50,00Eur+PVM (parai)

ĮRENGINIO VEIKIMAS. ŽIŪRĖTI VIDEO

 

Sistemos vandens degazavimas: ryšys su sistema per trikanalį rutulinį čiaupą. Siurblys sukuria vakuumą, išpurškiamas sistemos vanduo, išsiskiria ištirpusios dujos. Siurblys sustoja, sistemos vanduo toliau purškiamas į vakuumą. Vamzdis užsipildo vandeniu, viršslėgis išstumia išsiskyrusias dujas.

SERVITEC VEIKIMO PRINCIPAS ŠILDYMO ARBA VĖSINIMO VANDENS SISTEMOJE. ŽIŪRĖTI VIDEO

Įšilimas, įprastinis režimas: membraninis plėtimosi indas veikia.

Eksploatacija, remontas: dujos patenka į sistemą.

Sistemos degazavimas: Servitec pradeda ciklą. Iš dujomis prisotinto srauto imama dalis vandens. Išsiskiria ir kaupiasi ištirpusios dujos. Pilnai užsipildžius išpurškimo vamzdžiui dujos išstumiamos. Prasideda naujas ciklas. Sistemos slėgis krinta, nes dujų burbuliukai buvo pašalinti iš sistemos ir kompensuoti vandeniu iš membraninio plėtimosi indo. Sumažėja vandens atsarga membraniniame plėtimosi inde, trūksta vandens.

Papildymo degazavimas: papildoma vandens atsarga membraniniame plėtimosi inde. Į sistemą patekusios dujos patikimai pašalinamos. Pagerėja šilumos perdavimas, dingsta triukšmas.