Pagal individualius poreikius ir pageidavimus suprojektuojame ir sumontuojame katilinę. Eksploatuojame dujų, skysto, kieto, kombinuoto kuro ir alternatyvios energijos katilines. Saugumui ir efektyvumui užtikrinti signalai apie gedimą ar rimtesnį nukrypimą nuo užprogramuoto režimo katilinėse iškart GSM tinklu pasiekia mūsų atsakingą darbuotoją.

ista_logo

Tel.: +370 37 26 10 93
Mob.tel.:+370 657 86 797

Dujos      

Naudoti dujas šildymui visada buvo patogu. Sistemos, veikiančios su dujomis, visada buvo laikomos ekonomiškomis dėl nedidelio joms reikalingo ploto ir išlaidų. Galėsite būti tikri, kad šildymas bus pakankamas ir pačiu patogiausiu būdu.

schema_dujos

Skystas kuras

Jei šildymui naudojate skystą kurą, šiuolaikiškos technologijos užtikrins ekonomišką ir komfortišką Jūsų namų šildymą.

schema_skystas_kuras2

Mediena ir jos granulės

Medienos kuro naudojimas ir šilumos išgavimo iš šio atsinaujinančio energijos šaltinio tampa vis populiaresnis. Medienos kaip kuro patrauklumą lemia ne tiktai sukuriama šiluma, bet ir tai, kad ji gera alternatyva naftai ir dujoms. O kartu mediena yra kuras, kuriam krizė neturi įtakos, tad jis tapo geru pakaitalu neatsinaujinantiems energijos ištekliams, kurių naudojimo išlaidos nuolat didėja. Būtent dėl to šildymas naudojant medienos kurą yra ne tik tai ekologiškas, bet ir ekonomiškai naudingas.

granules

schema_malkos

Alternatyvi energija

Pasirinkimas naudoti atsinaujinančią energiją – tai saugus indėlis į ateitį. Šiluma glūdi bemaž visuose gamtos elementuose ir pati gamta Jums dovanoja net iki 80% energijos. Gamta yra didelis energijos tiekėjas, laikantis saulės šilumą ore, vandenyje ir žemėje.  Nenuneigiama tai, kad ateityje šildymo poreikiams daugiausia bus naudojama energija, gaunama iš neišsenkančių šaltinių. Su saulės energijos sistema visada galėsite rasti tinkamą sprendimą ir naujai statomam pastatui, ir rekonstruojamam, taip pat ir šildymo sistemos išplėtimui.

schema_oventrop1

schema_oventrop2